استفاده از فلاشینگ بام جهت زیبایی و بالا بردن عمر سازه

ورق فلاشینگ و کاربرد آن در بام| فلاشینگ بام

فلاشینگ بام

 در گذشته برای افزایش عمر و کاهش هزینه نگه داری ساختمان از سنگ ها در لبه دیوارها ،جان پناه ها وپنجره ها استفاده می کردند که احتمال ترک خوردن آن ها در اثر تغییرات آب وهوایی وخطر ساز بودنشان وجود داشت اما با افزایش ساختمان سازی و نیاز بازاربه متریال های جدید استفاده از فلاشینگ ها رونق گرفت.

از این فلاشینگ ها به جای همان سنگ های قدیمی در لبه ی خرپاها،جان پناه ها وقسمت های مختلف دیگر به منظور جلوگیری از نفوذ آب وسرما به داخل دیوارها و زیبایی بخشیدن به ساختمان ها استفاده می شود.فلاشینگ بام معمولا از ورق گالوانیزه و یا ورق سیاه ساخته می شود برای زیبا تر شدن ساختمان می توان فلاشینگ ها را رنگ کرد ویا طرح های خاصی روی آن ها پیاده سازی کرد، به این صورت که یا قبل از نصب در داخل کوره قرار می گیرند و رنگ می شوند ویا پس از نصب می توان اقدام به رنگ کردن آن ها کرد.

هرچه میزان ضخامت ورق ها بالاتر باشد بر طول عمر وکیفیت ساختمان می افزاید و به طبع آن قیمت نیز بالا می رود. ترکیب این فلاشینگ ها با سنگ های ساختمان جلوه خاصی به آن می بخشد . ضخامت ورق ها معمولا از 0.5 میلی متر تا 3 میلی متر است اگر میزان ضخامت ورق های بیشتر از 1.5 میلی مترباشد درزها را با جوش می بندند.

فلاشینگ بام آخرین مرحله از تکمیل نمای ساختمان است که بر روی لبه های پشت بام رول پلاک می شود.

 قیمت فلاشینگ بام

 قیمت فلاشینگ متاثر از میزان ضخامت ورق، جنس ورق و اندازه سازه است. بدون شک قیمت فلاشینگ بام ساخته شده از گالوانیزه با ورق آلومینیوم در یک ابعاد مساوی با یکدیگر متفاوت خواهند بود، از طرفی هر چه ضخامت ورق بیشتر باشد کیفیت و طول عمر کار بالاتر می رود وبه طبع آن هزینه ها نیز افزایش پیدا می کند.

شرکت البرز سازه با سال ها تجربه در زمینه ساخت انواع فلاشینگ می تواند مشاور خوبی برای انتخاب فلاشینگ مورد نیازشما باشد.

call us

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

Call Now Button
× چت با کارشناس