چطور یک سازنده کانال کولر خوب پیدا کنیم؟|البرزسازه

سازنده کانال کولر

دراین مقاله سعی بر معرفی سازنده کانال کولر ، خدماتی که ارائه می دهند و ویژگی های یک سازنده کانال کولر خوب بپردازیم.در روزهای گرم تابستان بویژه در مناطق گرم و کلان شهرها برای فرار از گرما و بیشتر خنک شدن محیط توسط کولرها به یک کانال سازی اصولی نیازمندیم تا بازده وراندمان کولر ها بالاتر برود.در گذشته مردم از وسایل ساده تری برای خنک کردن محیط استفاده می کردند که با مشکلات عدیده ای همراه بودند،حس گرما حتی لحظه ای آن ها را رها نمی کرد اگر در و یا پنجره خود را باز می گذاشتن احتمال ورود حیوانات و گردوخاک به داخل وجود داشت از طرفی در گذشته به دلیل نبودن ساختمان ها ی  امروزی مردم حریم خصوصی خود را داشتند در حالیکه امروزه با وجود آپارتمان و برج ها چنین چیزی نشدنی است.

چرا انتخاب کانال کولرمناسب مهم است؟

با رشد جمعیت و بیشتر شدن ساختمان ها،برج ها،مراکز خرید وصنعتی نیاز به کانال سازی بیش از گذشته احساس شد چرا که علاوه بر ساخت کانال ها برای کولرسازی برای سیستم شوتینگ، تهویه هوا، هودها وحتی دودکش ها به کانال سازی نیازمند هستیم.

استفاده از کولر آبی علاوه بر داشتن قیمت پایین درمصرف انرژی نیز بهینه تری عمل می کند حال اگر کانال های کولر را بر اساس استانداردها اجرا کنیم خواهیم دید که بازدهی  کولر چند برابر می شود در حالیکه هزینه زیادی برای اجرا این کانال ها نپرداخته ایم .

این کانال ها را می توان از ورق های مختلف و در شکل های گوناگونی ساخت که همین دست افراد رابرای انتخاب بهتر باز نگه می دارد.

در بلاگ البرزسازه بخوانید: راه اندازی کانال کولر گرد 

البرز سازه، سازنده کانال کولر

شرکت البرز سازه مفتخراست با سال ها تخصص بعنوان سازنده کانال کولر در مناطق شمال و غرب تهران فعالیت می کند. البرزسازه قادر به طراحی و پیاده سازی انواع کانال های گرد و  چهارگوش، فلکسیبل،پیش عایق ، پارچه ای یا برزنتی و پلاستیکی ازورق های گالوانیزه، استیل، ورق سیاه و…برای مجتمع های تجاری ، اداری ، مسکونی ،سازمان ها ،کارخانه ها، کارگاه ها و رستوران ها می باشد.

این مجموعه علاوه بر ساخت کانال های کولر در زمینه ساخت کانال های تهویه مطبوع، هودهای صنعتی و آشپزخانه ها، شوتینگ ها،سیستم های حرارتی و برودتی برای تمام مراکز مسکونی ،تجاری، صنعتی فعالیت می کنند همینطور قادر به طراحی و ساخت انواع فلاشینگ بام و پنجره ،دریچه تنظیم هوا ، کلاهک بام ، دودکش موتورخانه و موارد بسیار دیگر است که با لطف خداوند وداشتن تیم حرفه ای و برنامه ریزی صحیح پروژه های بسیاری را به ثمر برساند.

چرا باید البرزسازه را انتخاب کنیم؟

لازم است بدانید برای بدست آوردن تبحر و تخصص در هرکاری دانش و تجهیزات به روز در کنار تجربه وافراد فنی نتیجه خواهد داد شرکت البرز سازه با سال ها تجربه و داشتن گروه متخصص، تجهیزات بروز جز یکی از بهترین کانال سازی کولر در غرب وشمال تهران به شمار می رود دلایل دیگری که باعث می شود شما البرزسازه را انتخاب کنیدعبارتند از:

 • قیمت های منصفانه
 • کیفیت کاری بالا
 • استفاده از مواد سازنده مرغوب در ساخت وسایل
 • رضایتمندی بالای مشتری ها از خدمات ارئه شده
 • کادر خوش برخورد، صبور وفنی
 • ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
 • مشاوره رایگان
 • پاسخگویی 24 ساعته

در بلاگ البرز سازه بخوانید: کانال فلکسیبل چیست و در کجا کاربرد دارد؟

البرز سازه مجموعه ای است که شما با آسودگی خاطر می توانید کار خود را به آن بسپارید بدون اینکه نگران زمان،نحوه اجرا پروژه و قیمت باشید. یک عمر آسودگی را با البرز سازه تجربه کنید.

 

 • یک کانال ساز کولر در غرب تهران ؟

کانال سازی کولر البرز سازه تماس:   09123706593- 66319076

 • یک کانال ساز کولر در شمال تهران ؟

کانال سازی کولر البرز سازه تماس:   09123706593- 66316477

 • هزینه کانال کشی کولر چگونه محاسبه می شود؟

هزینه کانال کشی براساس ( طول کانال* اندازه دهانه کانال*هزینه به ازای هر متر مربع ) محاسبه می شود.

برای مشاوره وقیمت با البرز سازه تماس بگیرید

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

Call Now Button
× چت با کارشناس